KONST / Litografier / Grafiskt blad 8192334
nr 819 2334
Grafiskt blad
Chagall, sign i tryck, motivets mått: 33 x 50, "Lithograph III"
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 april 2013
kl 19:31:15
150 kr
150 kr
200 kr